Nieuws over hersenletsel

Terug

Vacature SIZ Twente

Wij zijn op zoek naar niet één, maar twee nieuwe collega's om ons team het komende jaar te versterken: een Activiteitenbegeleider Jonge Mantelzorgers (8-12 uur) & een Consulent Jonge Mantelzorgers (+/- 18 uur).Wij zijn op zoek naar niet één, maar twee nieuwe collega's om ons team het komende jaar te versterken: een Activiteitenbegeleider Jonge Mantelzorgers (8-12 uur) & een Consulent Jonge Mantelzorgers (+/- 18 uur). Ken of ben je iemand die geschikt is? Solliciteer dan voor 2 januari door middel van een sollicitatievideo van maximaal 1 minuut, waarin je overtuigend vertelt waarom jij onze nieuwe collega bent. Deze stuur je samen met je CV naar vacatures@siztwente.nl o.v.v de relevante functie. Meer informatie met betrekking tot de vacatures vind je op: http://www.siztwente.nl/vacatures.

Vacature SIZ Twente